Præsentation af Light Point lamper

Light-Point

607 produkter

Viser 73 - 96 af 607 produkter

Viser 73 - 96 af 607 produkter
Vis
Aura W3 2700K/3000K Væglampe Hvid - Light-PointAura W3 2700K/3000K Væglampe Hvid
Light-Point Aura W3 2700K/3000K Væglampe Hvid
Udsalgs pris2.586,- Normal pris3.695,-
Vejl.
3.695,-
Aura W2 2700K/3000K Væglampe Rose Gold - Light-PointAura W2 2700K/3000K Væglampe Rose Gold
Light-Point Aura W2 2700K/3000K Væglampe Rose Gold
Udsalgs pris2.203,- Normal pris3.195,-
Vejl.
3.195,-
Aura W1 2700K/3000K Væglampe Sort - Light-PointAura W1 2700K/3000K Væglampe Sort
Light-Point Aura W1 2700K/3000K Væglampe Sort
Udsalgs pris1.292,- Normal pris1.895,-
Vejl.
1.895,-
Aura W2 2700K/3000K Væglampe Sort - Light-PointAura W2 2700K/3000K Væglampe Sort
Light-Point Aura W2 2700K/3000K Væglampe Sort
Udsalgs pris1.928,- Normal pris2.795,-
Vejl.
2.795,-
Switch Tune
Light-Point Focus 2 Switch Tune 2700/3000K white loftslampeLight-Point Focus 2 Switch Tune 2700/3000K white loftslampe alternativ
Light-Point Focus 2 2700/3000K White
Udsalgs pris1.721,- Normal pris2.495,-
Vejl.
2.495,-
Switch Tune
Edge Linear S1500 2700/3000K LED Switch Tune BrassEdge Linear S1500 2700/3000K LED Switch Tune Brass alternativ
Light-Point Edge Linear S1500 Brass m. Switch Tune
Udsalgs pris6.297,- Normal pris8.995,-
Vejl.
8.995,-
Cube Up/Down standard rustfarvetLight-Point rustfarvet Cube
Light-Point Cube Up/Down LED rustfarvet
Udsalgs pris1.396,- Normal pris1.995,-
Vejl.
1.995,-
Slim S1800 2700K/3000K Rose GoldSlim S1800 2700K/3000K Rose Gold
Light-Point Slim S1800 2700K/3000K Rose Gold
Udsalgs pris4.896,- Normal pris6.995,-
Vejl.
6.995,-
Slim S1500 2700K/3000K Rose GoldSlim S1500 2700K/3000K Rose Gold
Light-Point Slim S1500 2700K/3000K Rose Gold
Udsalgs pris4.136,- Normal pris5.995,-
Vejl.
5.995,-
VANTAGE spotlampe fra light-Point i rosegoldRosegold spot fra Light-Point placeret på væg
Light-Point Vantage 1 Rose Gold 8W
Udsalgs pris1.887,- Normal pris2.695,-
Vejl.
2.695,-
SOHO væglampe i messing fra Light-PointSOHO lampe væg
Light-Point SOHO W1 Ø12CM Messing
Udsalgs pris1.492,- Normal pris2.195,-
Vejl.
2.195,-
Orbit Wall W1 TitaniumMål på ORBIT W1 fra Light-point
Light-Point Orbit Wall W1 Titanium
Udsalgs pris2.097,- Normal pris2.995,-
Vejl.
2.995,-
Smart Tune
EDGE S1500 pendel fra Light-Point i MessingMål på EDGE S1500 fra Light-Point
Light-Point Edge Linear S1500 Messing
Udsalgs pris8.329,- Normal pris11.995,-
Vejl.
11.995,-
Smart Tune
EDGE S1000 Pendel fra Light-PointMål på EDGE S1000
Light-Point Edge Linear S1000 Messing
Udsalgs pris6.296,- Normal pris8.995,-
Vejl.
8.995,-
Sort Cosmo Light Point spotlampe til loftLight Point cosmo spotlampe i stilrent design
Light-Point Cosmo C1 10W LED IP20 2700K Carbon Sort
Udsalgs pris1.883,- Normal pris2.695,-
Vejl.
2.695,-
Messing pendel lampe Light PointDrop S2 Brass
Light-Point Drop S2 Brass
Udsalgs pris2.068,- Normal pris2.995,-
Vejl.
2.995,-
Light-Point soho væglampe i messing 20 cmSmuk og enkel messing væglampe Light-Point Soho
Light-Point Soho W2 Ø20CM 2700/3000K Messing
Udsalgs pris2.243,- Normal pris3.295,-
Vejl.
3.295,-
Aura C2 2700/3000K Rose GoldAura C2 2700/3000K Rose Gold
Light-Point Aura C2 2700/3000K Rose Gold
Udsalgs pris2.620,- Normal pris3.495,-
Vejl.
3.495,-
Light-Point loftlampe i messing | Lampebutik AalborgLoftspot med to lamper i messing fra Light-Point
Light-Point Aura C2 2700/3000K Messing
Udsalgs pris2.445,- Normal pris3.495,-
Vejl.
3.495,-
Spirit F1 Sort, Titanium - Gulvlampe - Light-PointLight-Point Spirit F1 2700K - Sort/Titanium Gulvlampe detaljer
Light-Point Spirit F1 2700K Sort/Titanium
Udsalgs pris3.860,- Normal pris5.295,-
Vejl.
5.295,-
Zero W1 Sort - VæglampeZero W1 Sort Væglampe
Light-Point Zero W1 Sort Væglampe
Udsalgs pris1.746,- Normal pris2.495,-
Vejl.
2.495,-
Surface 300 Sort - LoftslampeSurface 300 Sort Loftslampe
Light-Point Surface 300 Sort Loftslampe
Udsalgs pris2.184,- Normal pris2.995,-
Vejl.
2.995,-
SOLO ROUND WHITE LED 3000KSolo Round 1 Hvid LED 3000K
Light-Point Solo Round 1 Hvid LED 3000K
Udsalgs pris1.091,- Normal pris1.595,-
Vejl.
1.595,-
Soho W3 Væglampe 2700K-3000K Sort - Light-PointSoho W3 Væglampe set tæt på
Light-Point Soho W3 Væglampe 2700K-3000K Sort
Udsalgs pris2.519,- Normal pris3.695,-
Vejl.
3.695,-

Seneste besøgte produkter